abcmilosci.pl

07 lutego 2020

Wszyscy, którzy oczekiwali na kolejny wydruk edukacyjnej gry planszowej "ABC Miłości" mogą już składać  u nas większe zamówienia. Pierwsza część zaplanowanego wydruku trafiła do naszej siedziby.

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać naszej publikacji, przypominamy, że gra jest oparta na "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" Kardynała Wyszyńskiego, zawiera także jego zdjęcia i niektóre wydarzenia z życia, wkrótce już  Błogosławionego, Prymasa Tysiąclecia.

 

Gra zapoznaje z programem "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" w formie znaków, których przestrzeganie buduje miłość między ludźmi, kształtuje postawę szacunku i wzajemnej życzliwości. Propaguje postawy przeciwne przemocy.

 

Doskonali refleks, wyobraźnię, myślenie. Wspaniała do zabawy w gronie rówieśników i rodziny, do wykorzystania w ramach godzin wychowawczych, katechezy, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, świetlicach, grupach młodzieżowych. 

 

Grę planszową "ABC Miłości" można nabyć  za cenę 18,45 PLN/ egz. Istnieje możliwość wysyłki. Koszty wysyłki opłacamy przy nadaniu, dlatego zamawiając grę należy doliczyć do wpłaty przelewu:

1 -2 egz.  - 13,00 zł (paczka, Poczta Polska)

W przypadku większej liczby egzemplarzy należy skonsultować kwotę opłaty za przesyłkę z Fundacją mailowo lub telefonicznie.

 

Osoby zainteresowane grą prosimy o kontakt mailowy: fundacja@abcmilosci.pl

 

 

Gra ABC Miłości już dostępna!