abcmilosci.pl

Fot. Janusz Gajdamowicz

Naklejki ABC Miłości
Sympatykom "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" polecamy kolorowe naklejki, na których zamieściliśmy niektóre "dobre rady" Prymasa Wyszyńskiego, takie jak: "Myśl dobrze o wszystkich", "Pracuj rzetelnie", "Użyczaj ze swego", "Otwórz się ku ubogim i chorym", "Módl się za wszystkich". Szczególnie polecamy je dzieciom. Przypominają o tym, co istotne w naszej miłości do innych, a przy tym ładnie się prezentują.
Znakomicie sprawdzą się, naklejone na przedmioty czy ubrania.
Zestaw naklejek może być także wspaniałym dodatkiem do gry planszowej "ABC Miłości", można używać ich np. jako nagród dla uczestników gry.

Zamówienia na min. 40 sztuk (cena naklejek 32 zł + koszt wysyłki) można składać, pisząc na adres mailowy Fundacji: fundacja@abcmilosci.pl
ABC Miłości

Plansza 1

Instytut Prymasa Wyszyńskiego

Instytut Prymasowski

     Współpraca

Plansza 3

Plansza 2

Zadanie 2

Zadanie 1

"Kochać znaczy" - scenariusz 1

 Scenariusze zajęć
ABC Miłości
- planszowa gra edukacyjna
Zawartość gry: plansza A3 (złożona do A4), pudełko A4 z opisem
i instrukcją, kostka, 4 pionki.
Grę można zamówić w Fundacji mailowo: fundacja@abcmilosci.pl
lub telefonicznie: 609483001
Cena gry wynosi 20,90 zł.
Koszty wysyłki opłacamy przy nadaniu, dlatego zamawiając gry, należy je doliczyć do wpłaty. Kwotę opłaty za przesyłkę należy skonsultować z Fundacją mailowo lub telefonicznie (kwota jest stosunkowo niższa przy większej liczbie egzemplarzy - opłata kurierska).
Opłaty za grę należy dokonać na poniższe konto lub w siedzibie Fundacji. Na życzenie zainteresowanych wystawiamy faktury.

Fundacja Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego
ul. Marsa 61
04-242 Warszawa
Nr konta: PKO SA 35 1240 6218 1111 0000 4609 1682

Gra edukacyjna "ABC Miłości" jest dedykowana wszystkim, którzy chcą łączyć uczenie się zasad moralnych z dobrą zabawą. Towarzyszy dobrej zabawie nie tylko dzieci i młodzieży, ale również całej rodziny, grupy szkolnej, parafialnej czy placówki wychowawczej. Oparta na tekście "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" Stefana kardynała Wyszyńskiego uczy szacunku do innych, proponuje postawy życzliwości i miłości, przeciwne przemocy. Proponuje rzetelną pracę i dzielenie się z innymi jej owocami.
Gra wykorzystuje niektóre cytaty o miłości autorstwa Prymasa Tysiąclecia, ukazuje także niektóre wydarzenia z jego życia.
Może być dobrym prezentem dla dzieci i młodzieży na różne okazje.